NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Raporty Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Facebook Linked In
prevnext
EtceeShopi KristinaKasalova Radu Justyna Skorupska Bojar Zyto Prelegenci_ET

Prelegenci

Śledź zmiany na naszej stronie i na FB! Prelegentów ujawniamy sukcesywnie :)


Łukasz  Bojar

Łukasz Bojar

wiceprezes, Senetic

Zarządza międzynarodowym zespołem sprzedaży. Analizuje i aktywnie szuka nowych dróg rozwoju. Od ponad 10 lat związany z branżą nowych technologii i współpracą z markami ze zróżnicowanych obszarów rynku IT. Skupiony na kliencie, solidnych kompetencjach i tworzeniu najkorzystniejszych rozwiązań biznesowych. Zawodowo związany z firmą Senetic, w której początkowo pełnił rolę dyrektora sprzedaży, a obecnie jest wiceprezesem. Wcześniej pracował m.in. jako Product Manager rozwiązań ESET. Z wykształcenia ekonomista i specjalista z zakresu komunikacji w biznesie.

Michał Iwanciw

Michał Iwanciw

dyrektor rynku elektronika , Grupa Allegro

Od lat związany z branżami dystrybucji b2b i retailem. Był prezesem i członkiem zarządu w spółkach z branży IT i elektroniki użytkowej: Sferis, Action Ukraine, California Computer Doświadczony w logistyce, restrukturyzacji i rozwoju przedsiębiorstw, w tym rozwoju omnichannel w handlu detalicznym. Z Allegro związany od 2015 roku. Początkowo jako head of retail a od stycznia 2018 jako dyrektor rynku elektronika w strukturach komercyjnych. Absolwent Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Krakowie, a także WSZ-POU (Oxford Brooks MBA).

Kristína Kasalova

Kristína Kasalova

senior e-commerce consultant, ACOMWARE s.r.o.

Kristina Kasalova is a Senior E-commerce Consultant at Acomware, leading e-commerce consulting company in Czech Republic. Coming from Slovakia and with experience from the UK, Kristina offers her clients unique insights into requirements of expanding their business abroad and customer expectations in foreign markets both from East and West. Within last year she has helped local eshops to expand their business from Czechia to CEE and gradually build their presence in the new markets. She also works with international brands such as Nutricia, Estée Lauder, Decathlon or EMP, helping them to adjust their efforts to specifics of Czech online market. Her passion is programmatic advertising and data driven creative, and in her previous role she put these in use deploying customised dynamic creatives for her clients, such as UK TV provider Freeview or leading cycling equipment ChainReactionCycles, to reach selected users with tailored message at scale.

Jacek  Kinecki

Jacek Kinecki

dyrektor ds. sprzedaży i marketingu – Przelewy24, ekspert Izby Gospodarki Elektronicznej

Z branżą e-commerce i IT związany od kilku lat. Do jego obowiązków należy monitoring rynku, rozwój oferty serwisu Przelewy24, inicjowanie, koordynowanie i  nadzór nad prowadzonymi projektami, a przede wszystkim pozyskiwanie i budowanie relacji z kluczowymi Klientami oraz Partnerami serwisu. W codziennej pracy wizję Klienta zamienia w pełnowartościowy produkt. Prelegent podczas licznych imprez branżowych oraz szkoleń.  W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z wieloma kluczowymi Partnerami, był odpowiedzialny za nadzorowanie wdrożeń  rozbudowanych projektów w zakresie dedykowanych rozwiązań płatniczych. Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku komunikacji społecznej.

Matt  Komorowski

Matt Komorowski

dyrektor zarządzający, PayPal w Europie Północnej i Środkowej

Jest odpowiedzialny za rozwój biznesowy oraz strategiczny firmy PayPal w ponad 30 krajach, Szwecja, Norwegia, Dania, kraje Benelux, Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) i Irlandii. Skupia się na innowacjach płatniczych, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby zakupowe konsumentów, jak również na wykorzystaniu technologii w celu przyspieszenia rozwoju e-commerce oraz wsparcia rozwoju firm, zarówno w kraju, jak i za granicą. Wcześniej w PayPal pracował jako Dyrektor Sprzedaży, a następnie jako Dyrektor Zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant w The Boston Consulting Group i Groupon. Swoją karierę rozpoczął jako przedsiębiorca w Kanadzie, gdzie wpierał małe i średnie firmy w ich inicjatywach marketingowych. Ukończył studia handlowe w University of Toronto Rotman School of Commerce.

Monika  Pabian

Monika Pabian

marketing manager, AtomStore

Fascynatka nowych mediów i e-commerce. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w branży on-line marketingu. Doświadczenie zbierała w krakowskich agencjach interaktywnych tworząc strategię komunikacji w social mediach, by później przejść do e-commerce i zarządzać strategią w Presto i KrakVecie. W AtomStore odpowiedzialna jest za marketing i promocję brandu.

Konrad  Pawlus

Konrad Pawlus

współzałożyciel oraz chief technology officer, SALESmanago

Karierę zawodową rozpoczął ponad 10 lat temu, angażując się w rozwój unikalnych rozwiązań do prognozowania finansowego, opartego na modelach ekonometrycznych. W 2005 roku dołączył do Działu Rozwoju Oprogramowania spółki OpSource z siedzibą w Irlandii, gdzie odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS. W 2009 roku dołączył do amerykańskiego Sabre – największego na świecie dostawcy oprogramowania – jako Technical Team Leader, gdzie był odpowiedzialny za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych Virtually There. Następnie w roli Software Development Supervisor kierował projektem Traveler Notification Center obsługującego dziesiątki linii lotniczych z całego świata. Konrad Pawlus jest zapalonym pasjonatem i praktykiem wykorzystania metodologii Agile. W SALESmanago kieruje zespołem Software Development – grupą najwyższej klasy inżynierów i programistów tworzących rozwiązania informatyczne automatyzujące marketing.

Zbigniew  Płuciennik

Zbigniew Płuciennik

założyciel i prezes serwisu, Szopi.pl

Jest założycielem i prezesem serwisu Szopi.pl, który od 2 lat dostarcza w największych Polskich miastach artykuły spożywcze w modelu „na żądanie”. Klient wybiera na stronie serwisu produkty z największych dyskontów i supermarketów, a „szoper”, współpracownik serwisu kupuje je w pobliskim sklepie i dowozi szybko tego samego dnia. Wcześniej przez 9 lat pracował w Alior Banku, gdzie był członkiem grupy założycielskiej i kierował szeregiem projektów i HR-em. Z wykształcenia fizyk, ma również za sobą doświadczenie w konsultingu – m.in. w The Boston Consulting Group w Polsce i w Niemczech.

Jacek  Popko

Jacek Popko

chief of consulting at RST software masters, founder , Usability LAB

Absolwent wydziału Zarządzania i Informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Twórca Usability LAB, marki konsultingowej świadczącej usługi doradcze i projektowe dla finansów i bankowości, przedsięwzięć start-up oraz e-commerce. Należy do The Interaction Design Foundation oraz ACM: SIG-CHI. Udziela się jako wykładowca i prelegent. Współpracowałz Alior Bank, Carrefour, Cisco, Empik, LUX MED, Orange, PGE, PKO, Santander Consumer Bank. Pasjonat UX

Raluca  Radu

Raluca Radu

Co-Organiser GPeC & Country Manager Answear.ro

Raluca Radu is the Co-Organiser of GPeC – the most important e-commerce event in Romania, happening twice a year since 2006 – and the Country Manager of Answear in Romania. With an extensive experience of over 13 years in digital strategies for online business and online marketing, Raluca is deeply involved in the education and growth of e-commerce in Romania. In her spare time, Raluca acts as both an e-commerce trainer as well as online strategy consultant, offering feedback and helping online startups grow. During her career, Raluca was responsible for the launch of the online classifieds leader OLX.ro on the Romanian market and the for the successful growth of team forming of other online projects, while she was Country Manager for Naspers Romania. A Computer Science graduate and mathematics aficionada, Raluca is convinced that logic and data is the basis of any effective business strategy.

Justyna  Skorupska

Justyna Skorupska

head of business development/omnichannel expert, e-point

Ekspertka rynku e-commerce zawodowo związana z e-point SA.  Wiceprzewodnicząca Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, Członek Rady ds. Cyfryzacji. Zaangażowana w edukację rynku i tworzenie jego standardów. Aktywnie reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z obszaru IT i zarządzania biznesowego. Pracowała w największych firmach i korporacjach z branży IT/Online, w których rozwijała swą karierę poprzez wszystkie szczeble zarządzania. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu własnej firmy, a także w pracy w konsultingu doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora sprzedaży B2C jak i B2B. Skutecznie łączy więdzę IT z doświadczeniem biznesowym. Wykładowca akademicki z obszaru handlu elektronicznego na Akademii im. L. Koźmińskiego oraz Collegium Civitas. Doktorantka nauk o zarządzaniu Akademii im. L. Koźmińskiego. 

Agnieszka Świtkowska

Agnieszka Świtkowska

co-founder, NoNoobs.pl

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja wiedza o dawnej książce i edytorstwo). Pracę w IDG Poland zaczynała w 1997 r. na stanowisku sekretarza redakcji Magazynu Cyber (kultowego magazynu traktującego o szeroko pojętej kulturze cyfrowej i internecie). W latach 1999 -2006 sekretarz redakcji tygodnika Computerworld. W latach 2006 r.- 2011 r. r organizowała konferencje Internet Standard, które zapoczątkowała konferencja Internet 2k6 - najpopularniejszy cykl spotkań branży internetowej. Do 2011 r zadania związane z organizacją konferencji łączyła z obowiązkami wydawcy Internet Standard.

Thomas Vrtik

Thomas Vrtik

CEO, co-founder , Expandeco.com

In 2013 I began to devote myself to developing my business talent in the online business. I became the sole representative of the Slovak wholesale brand shoes Novesta in the Slovak Republic. I left a significant footprint in the online store topanky.sk as product manager and dealmaker. I cooperate from August 2014 on ambitious Slovak start-up BESTERON - modern online payment method.  
At the end of 2014, I founded Expandeco.com, which specializes in comprehensive outsourcing services to online stores, focused on helping e-commerce to expand to CEE. Nowadays we have +50 colleagues in 12 european countries and have great customers like Notino, Footshop, Eyerim.

Maciej Żyto

Maciej Żyto

ecommerce dyrektor, Douglas (wcześniej head of digital marketing w Euro.com.pl)

Zarządza e-commerce business unit w Douglas Polska. Wcześniej, przez 4 lata head of digital marketing w euro.com.pl, największym sklepie internetowym w CEE. Posiada 18 letnie doświadczenie w strategii i zarządzaniu operacyjnym, zdobyte w omnichannel retail, programach lojalnościowych i telekomunikacji. Jest również mówcą podczas wydarzeń dotyczących rozwoju osobistego i zawodowego, gdzie opiera się na swoich doświadczeniach w biznesie, bieganiu ultra oraz wyprawach zimowych.